Profesör Vücut'a Hoş Geldin!

Türkiye'nin en iyi vücut geliştirme forumu Profesör Vücut'a hoş geldiniz.

Kayıt Ol

Doğal Sistemi Bozmadan Ek Takviyelerle Kilo Alımı Nasıl Olur

Admin

Yönetici
Yönetici
Katılım
30 Nis 2023
Mesajlar
220
Tepki
44
Kilo aldırıcılar[Gainer], özellikle büyümenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış supplementlerdir. Gainer, kas inşasına yardımcı olmak amacıyla protein, karbonhidrat ve bir miktar yağ içeren ve halk arasında “kilo aldırıcı toz” ve “karbonhidrat tozu” olarak geçen bir gıda takviyesidir.
Gainer nasıl ve ne zaman kullanılmalı
Gainer, gün içerisinde gerekli olacak yakıtı sağlaması ve gece boyunca aç kalan vücuda anında kalori sağlaması adına sabahları kullanılabilir. ayrıca egzersiz yaparken harcanılan fazla kaloriden kaynaklı antrenman sonrası kullanılabilir.Böylece, kas onarımı ve büyümesine katkıda bulunacak yüksek bir protein içeriği sunulur ve vücudun ana enerji kaynağı olan karbonhidratlar geri kazanılır.
Gainer, kalori artışı sağlayarak kas büyümesini destekler ancak tek başına kullanılması gelişim sağlamaz.Bu nedenle, uygun bir beslenme programı dahilinde kullanmanız önerilir.
Suplament harici Gainer harici hacim olarak Orjinal bulursanız
Sarm oral kullanım ürünlerde kullanabilirsiniz
Rad140
Mk677
Ligandrol
Gibi ürünler hem tedavi gerektirmez orjinalse hem vücut kan değerlerinizde sorun yaşamaz hemde temiz bi kütle koyarsınız ve özellikle şunuda belirtmek isterim ki Orjinal sarmlarda aldığınız size kâr kalır bırakınca bi çöküş yaşamazsınız saygılarımda -profesörvücut-
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst